Chicago

Chicago'nun en bilindik ünlü Magnificent Mile caddesi çevresinde yapılacak gezi turlarımızla sporcularımız zevkli zaman geçireceklerdir. Özel Ferry turlarımızla şehrin tadına varacak ve akabinde Chicago Bulls maçı ve Navy Pier turlarımız dışında bir soluk alıp alışveriş için geziler düzenleyeceğiz. Dünyaca ünlü Shedd Akvaryumu, The Field Müzesi ve Skydeck Chicago Gökdeleni gibi eglenceli turlarimizda olacaktır. Tabii ki Chicago'nun kumsallarından yararlanmadan gezimizi bitirmeyeceğiz.

Las Vegas

Las Vegas’ın ünlü Strip caddesinde ve eski Las Vegas Downtown çevresinde yapılacak gezi turlarımızla sporcularimiz zevkli zaman geçireceklerdir. Grand Canyon ve Hoover Dam turlarimiz disinda, bir soluk alıp alışveriş için geziler düzenleyeceğiz. Las Vegas turlarımızın dışında Los Angeles turlarımızda olacaktir. Hollywood, Disneyland ve Universal Studios gibi eglenceli turlarimiz olacak. Hazır Los Angeles’a uğramışken tabii ki kumsallarından yararlanmadan gezimizi bitirmeyeceğiz. 

St Louis

Tarihi ve ünlü Delmar caddesi çevresinde yapılacak gezi turlarımızla sporcularımız zevkli zaman geçireceklerdir. Dünyaca ünlü St Louis Cardinals'ın bir maçına gidip ayrıca the Gateway Arch turlarımızın dışında bir soluk alıp alışveriş için geziler düzenleyeceğiz. Amerika'nın eğlence merkezi 6 Flags turumuz ile birlikte Amerika'nın sayılı hayvanat bahçelerinden St Louis Zoo'da eglenceli zamanlar geçireceğiz. Ayrıca uygun hava koşulları kapsamında Ozarks gölü veya Mississippi-Missouri nehri gezilerimizde olabilecektir.