Hakkımızda

 

 

 

 

Kronoloji

 

 

 

 

 

 

 

 


Amacımız

 

 


 


Başarımızın Sırrı

 

 

TopCampUSA Amerika‘da sporculuk ve eğitim kariyerlerini sürdürmek isteyen sporcular ve aileleri tarafından gelen yoğun talepleri kurumsal ve profesyonel olarak karşılamak için kurulan bir networktur.

2008 yılında arasında Tan Kesler ve Efkan Eren tarafından kurulmuştur. Amerika’da üniversite eğitimini burslu olarak sürdürürken basketboldaki bireysel başarıları ile okul takımlarının tarihine geçen kurucularımız,  Ülkemizde de örnek birer sporcu olarak gösterilmiş ve diğer sporcular ve sporcu velileri tarafından takip edilip desteklenmişlerdir.

2005-2008 yılları arasında bireysel çabalarımızla yüzden fazla Türk basketbolcunun Amerika’nın farklı eyaletlerinde düzenlenen TopCamp Pro Camplar’a katılmasını sağladık. Kamplara katılan sporcular birçok Amerikan Lise ve Üniversite antrenörlerine yeteneklerini canlı olarak gösterme imkânı buldular.

2008 yılında artan başvuruları daha profesyonel olarak değerlendirmenin gerektiğine karar vererek TopCampUSA ‘yi kurduk. Bu çatı altında sporcu danışmanlık hizmetlerimizi kurumsal olarak vermeye başladık.

2015 yılına kadar birçok sporcu öğrenciye, Amerika’da eğitim hayatlarını sürdürürken yıllarca emek verdikleri spor branşlarında yarışmaya devam etme imkânı sağladık.

2015 yılından sonra TopCampUSA Eğitim ve Danışmanlık Şirketi profesyonel sporcuların temsil ve kariyer danışmanlığını yapan HTK Spor Medya Danışmanlığı ve Organizasyon LTD. STI.  ile güçlerini birleştirerek mezuniyet sonrası sporcularımıza profesyonel sporculuk hayatlarında destek vermeye devam etmiştir.

Amerikan spor disiplini ve analitik düşünceye dayalı eğitim kültürünü sporcu ve öğrencilerimizin en iyi şekilde sağlayan kurumlara yönlendirmektir. Ülkemizde profesyonel sporcu olma hayaliyle amatör olarak spor yapan ve bu şansı yakalayamayan sporcuları Amerika ‘da elit organizasyonlara dâhil ederek eğitim imkânı sağlamaktır. Sonuç olarak sporcu kardeşlerimizin Türkiye’ye fiziksel, fundemental ve vizyonları daha gelişmiş olarak dönmelerini sağlayıp profesyonel spor kulüplerimizde hizmet etmeleri misyonumuzdur. Vizyonumuz sadece profesyonel sporcu yetişimine destek olmak değil ayni zamanda ülkemize eğitimli farklı diller konuşan vatandaşlar kazandırmaktır

Danışmanlık yaptığımız sporcu ve öğrencilerimiz ile kurduğumuz samimi ve içten bağ ve aileleri ile birlikte planladığımız gelecek sporcu ve öğrencilerimize Amerika'da burslu eğitim olanakları sağlar.

Kamplarımıza katılan sporcularımız eğitimlerini tanınmış koçlar tarafından alır, ek olarak kendi branşlarında başarılı profesyonel sporcularla bire bir antrenman yaparak antrenmanlardan artan zamanlarında bu sporcuları canlı izleme ve tanışma fırsatı yakalar. En önemlisi elit sporcularla iç içe yaşayarak bu sporcuların temel başarı sırlarını öğrenir.

Amerika‘da eğitim bursu kazanmanın zorluk seviyesini bildiğimiz için danışmanlık bizim için ciddi bir mesai ve özveri gerektirir. Başvuran sporcularımızı da bu ciddiyet ve özenle seçer ve bu zorlu yola hazırlarız.

TopCampUSA organizasyon başarı yapısının temeli uzun yıllar sonucunda Amerika‘da ki eğitim kurumları ve sporcu antrenörleri ile kurduğumuz güvene dayanmaktadır.